O firmie


Firma „INSTAL” s.c. rozpoczęła działalność w 2005 roku. Specjalizujemy się w produkcji kołnierzy i pierścieni stalowych oraz w handlu armaturą przemysłową. Współpracujemy z liczną grupą odbiorców hurtowych oraz przedsiębiorstwami instalacyjnymi z kraju i zagranicy. Prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy produktów dla branż wodnokanalizacyjnych i ciepłowniczych oraz przemysłu górniczego i chemicznego.

Głównym naszym celem jest solidne wywiązywanie się przy realizacji każdego zamówienia. Dostarczane przez nas wyroby ze stali cechują się najwyższą jakością, są zgodne z wszelkimi międzynarodowymi standardami oraz dostarczane zawsze na czas zgodnie z potrzebami naszych klientów. Od 2006 roku posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009 oraz system jakości w zakresie wytwarzania materiałów/elementów przeznaczonych do urządzeń ciśnieniowych według Dyrektywy 97/23/WE, posiadamy certyfikat UDT i TÜV AD 2000-Merkblatt W0.Prezentacja firmy.
Ostrowiecka firma roku 2007 Ostrowiecka firma roku 2007.


Firma „INSTAL” s.c. została doceniona w 2007 roku, w którym to spółka została laureatem  plebiscytu „Ostrowiecka Firma Roku 2007”. Nasi klienci mogą liczyć na sprawną i fachową obsługę zapewnioną przez odpowiednio wykwalifikowany personel oraz zaplecze techniczne, dzięki któremu nie boimy się podejmować i realizować nietypowe zamówienia. Elastycznie dopasowujemy się, do ciągle rosnących wymagań rynku zapewniając odbiorcom szybkie terminowe wywiązanie się z realizowanych zamówień. Wysoko cenimy stałą współpracę i zadowolenie naszych Klientów. Jesteśmy otwarci na nowe kontakty handlowe. Zawsze jesteśmy gotowi do negocjacji cen i warunków finansowych współpracy.